Leśna Schadzka na Zamku Dybowskim

Specjalnie dla rodzin wielodzietnych z Kamienicy Inicjatyw odbędzie się otwarte spotkanie Leśnej Schadzki otwierające kolejny survivalowy sezon Akademii Przetrwania Michała Tockiego. Zapraszamy 14 października o godz. 14.30 na Zamek Dybowski!

Przy wspólnym ognisku czekają na rodziny pogaduchy o survivalu, będzie można postrzelać z łuku tradycyjnego, pistoletów NERF, pobawić się telefonami polowymi oraz… pojawi się KLON z Gwiezdnego Muzeum w Toruniu! Przygotował On dla Was specjalny konkurs – zwycięzca otrzyma darmową wejściówkę do nowo otwartego Escape Room „Odległa Galaktyka” dla 4 osób (fb.com/odleglagalaktyka).

Na ognisko należy zabrać ze sobą kiełbasę/chleb/ziemniaka/cebulę/pianki/sok lub inne produkty.

Leśna Schadzka to czas dla rodzin lub poszczególnych osób, które lubią aktywnie spędzać czas! Do tej pory odbyła się eksploracja wyspy (obserwując przy okazji gniazdo Bielika), przygotowywanie dziczyzny, marsz na orientację oraz zajęcia z Zielonej Taktyki. Ten rok zapowiada się równie ciekawie (m.in więcej wypraw, nocne marsze na orientacje, wspólny wyjazd na Survival Force Expo 2019 do Poznania).

ZAPISY:

Udział w imprezie jest całkowicie darmowy, wystarczy od poniedziałku od g. 11.00 zapisać się telefonicznie pod numerem 514 786 113  i odebrać wejściówkę w Kamienicy Inicjatyw (ul. Kopernika 22). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie i zarezerwujcie swój darmowy bilet jak najszybciej!

Leśna Schadzka organizowana jest przez Akademię Przetrwania Michała Tockiego http://www.akademiaprzetrwania.com/