Międzypokoleniowe warsztaty malowania na ubraniach

Seniorki z Grupy Rękodzieła Artystycznego z Kamienicy Inicjatyw zapraszają rodziny wielodzietne na międzypokoleniowy warsztat „Malowanie na ubraniach”, który odbędzie się 12 czerwca (wtorek) o godzinie 17.00 w Kamienicy Inicjatyw.

Podczas spotkania będziemy ręcznie malować specjalnymi pisakami do tkanin koszulki, torby, trampki, czy inne przedmioty codziennego użytku, które przyniosą ze sobą rodziny. Malowanie na ubraniach to świetny sposób na ozdobienie swoich ubrań lub estetyczne ukrycie plam i zabrudzeń (np. poprzez zrobienie słoneczka z niezmywalnej plamy na ulubionej koszulce). Warsztaty przeprowadzą seniorki, które spotykają się w Grupie Rękodzieła Artystycznego w Kamienicy Inicjatyw.


Szczegóły

Data: 12.06.2018 (wtorek)
Godzina: 17.00 – 19.00
Warsztaty dla: dzieci (mogę być również dzieci z rodzicami)
Wiek: od 3 do 103 lat
Miejsce: Kamienica Inicjatyw
Co potrzeba: rodziny przynoszą ze sobą odzież, buty, koszulki, plecaki – wszystko to, co chcą pomalować. Polecamy przynosić rzeczy o jasnym kolorze.

Warsztaty są darmowe i przeznaczone dla rodzin wielodzietnych z Torunia.


Zapisy na spotkanie:

  1. Zapisy ruszają 6 czerwca (środa) o godzinie 11.00
  2. Należy dokonać telefonicznej rezerwacji miejsc pod naszym numerem telefonu 514 786 113. Po rezerwacji należy osobiście wpisać się na listę w Kamienicy Inicjatyw do 8 czerwca. W przypadku niewpisania się na listę w wyznaczonym terminie rezerwacja przepada.

Organizatorem projektu Kamienica Inicjatyw jest Fundacja Archipelag Inicjatyw.

Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego.