„Mój album – moja historia” – warsztaty na Dzień Dziecka

Uwaga! Zapraszamy na warsztaty WSZYSTKIE dzieci i młodzież (nie trzeba posiadać Toruńskiej Karty Dużej Rodziny)!

Mój album – moja historia to warsztaty fotograficzno-plastyczne, które obudzą w uczestnikach wyobraźnię opartą na twórczym eksperymentowaniu i zabawie z różnymi technikami fotograficznymi.

Co to jest kompozycja? Jakie mamy typy ujęć? Na czym polega fotografia studyjna? To tematy, które na pewno pojawią się w rozmowie z uczestnikami i co więcej – zostaną przećwiczone w trakcie zajęć. Posłużą nam do tego specjalne aparaty instax mini z funkcją natychmiastowego wywołania zdjęć.

Następnym krokiem będzie zaprojektowanie jedynych w swoim rodzaju albumów na zrobione zdjęcia. Każdy uczestnik wykona taką oprawę według indywidualnego pomysłu i dostępnych materiałów. Filc, wstążki, cekiny i inne aplikacje pozwolą każdemu poruszyć swoją kreatywność i dopasować wygląd albumu do własnego gustu i potrzeb, a co za tym idzie stworzyć idealną pamiątkę. Umieszczenie wcześniej zrobionych zdjęć będzie stanowić początek dokumentowania własnych historii przez młodych fotografów.

Zdobyte doświadczenie i wykonany przez uczestników album będzie doskonałym początkiem do kontynuowania przygody z fotografią. To wspaniała okazja do rozwinięcia zdolności oraz odkrycia w sobie nowych talentów i wyobraźni.

Szczegóły:

Data: 1 czerwca 2019
Godzina: 16.00 – 18.30
Miejsce:
Piwnice Kultury w Dworze Artusa (Rynek Staromiejski 6)
Wiek:
dzieci i młodzież w wieku 11 – 16 lat
Koszt: darmowe

Zapisy:

  1. Zapisy ruszają 28 maja (wtorek) o godzinie 11.00
  2. Należy dokonać telefonicznej rezerwacji miejsc pod naszym numerem telefonu 514 786 113.