Warsztaty stolarskie dla ojców z dziećmi

Zapraszamy wszystkich ojców z dziećmi na wyjątkowe warsztaty stolarskie, które odbędą się w Kamienicy Inicjatyw! Warsztaty będą świetnym sposobem na wspólne spędzenie wolnego czasu i budowanie relacji między tatą i dziećmi. W ruch pójdą szlifierki, młotki, wkrętarki i ręczne piłki!

Grupa młodsza
Dzieci z grupy młodszej wraz z ojcami wykonają farmę – drewniane zwierzęta, drzewa, zagrodę, których elementy same wyszlifują, złożą, pomalują i oczywiście zabiorą ze sobą do domów.

Grupa starsza
Dzieci i młodzież z grupy starszej wraz z ojcami wykonają drewniane przyborniki na biurko do przechowywania ulubionych kredek, ołówków, pisaków czy pędzli. Wszystkie elementy samodzielnie wyszlifują, złożą, pomalują i oczywiście zabiorą ze sobą do domów.


Szczegóły

Data: 9.05 (dla dzieci w wieku 7 – 10 lat) oraz 16.05 (dla dzieci od 11 lat)
Godzina: 17.00 – 19.00
Warsztaty dla: ojców z dziećmi
Miejsce: Kamienica Inicjatyw
Warsztaty są darmowe i przeznaczone dla rodzin wielodzietnych z Torunia.


Zapisy na spotkanie:

  1. Zapisy ruszają 30 kwietnia (poniedziałek) o godzinie 11.00
  2. Należy dokonać telefonicznej rezerwacji miejsc pod naszym numerem telefonu 514 786 113. Po rezerwacji należy osobiście wpisać się na listę w Kamienicy Inicjatyw do 8 maja (w dniach 1 – 4 maja Kamienica Inicjatyw będzie nieczynna). W przypadku niewpisania się na listę w wyznaczonym terminie rezerwacja przepada.

Organizatorem projektu Kamienica Inicjatyw jest Fundacja Archipelag Inicjatyw.
Warsztaty poprowadzi Pracownia CECH z Torunia.

Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń oraz Województwa Kujawsko-Pomorskiego.