Czas dla mam (wielodzietnych)
O MATKO!! Ty też powinnaś mieć czas dla siebie! Dlatego zapraszamy Cię do projektu „Czas da Mam” w Kamienicy Inicjatyw!
W 5 kolejnych śród od godz. 17:00 proponujemy Ci spotkanie z samą sobą w gronie 12 wielodzietnych Mam. Każde spotkanie będzie składało się z warsztatu ze specjalistą, przerwy kawowej oraz rozmów z innymi mamami 🙂
Wyobraź sobie, że na nowo odkrywasz piękno i siłę swojej kobiecości, uczysz się krok po kroku masażu twarzy i dekoltu, spotykasz się ze stylistką, poznajesz sposoby wspierania swojego organizmu, by żyć z energią i w harmonii… a ponad to delektujesz się wyjątkowymi smakami toruńskich restauracji!
Na pamiątkę tego dobrego czasu, jako pozaprojektowy bonus od Fundacji, proponujemy udział w indywidualnej kobiecej sesji zdjęciowej!
Brzmi dobrze? To został ostatni krok… podejmij wyzwanie i zgłoś się!
Szczegóły:
- Projekt dla mam wielodzietnych z Torunia
- Daty spotkań: 20.05, 27.05, 3.06, 10.06, 17.06
- Godzina: 17.00
- Miejsce: Kamienica Inicjatyw, ul. Kopernika 22
- Moderator spotkań: Marta Kamińska
- Sesja zdjęciowa z: Maciek Zieliński Fotograf Toruń
Zapisy:
- email: zapisy@kamienica-inicjatyw.pl (proszę podać imię i nazwisko oraz numer kontaktowy).
- Dla mam, które nie brały udziału w edycji 2024 oraz 2025.
- Prosimy o zgłaszanie się mam, które będą mogły wziąć udział we wszystkich spotkaniach projektu.
Projekt Kamienica Inicjatyw został dofinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń.



