Wspólne granie w gry planszowe

Zapraszamy młodszych i starszych do wspólnego grania w gry planszowe. Od czasu Monopoly i Chińczyka pojawiło się mnóstwo dobrych gier i co roku ich liczba rośnie. Chcecie dowiedzieć się, co to za gry? Spędźcie z nami czas przy stole, rozmawiając, śmiejąc się, ucząc i rozwijając. Nie martwcie się o instrukcję – wytłumaczymy Wam wszystkie zasady. To będzie bardzo radosne i wartościowe spotkanie.


Szczegóły:

Data: 24.02.2018 (sobota)
Godzina: 12.00 – 14.00
Kamienica Inicjatyw, ul. Kopernika 22

Wiek: od 4 do 104 lat

Data: 28.02.2018 (środa)
Godzina: 17.00 – 19.00
Kamienica Inicjatyw, ul. Kopernika 22

Wiek: od 4 do 104 lat


Zajęcia poprowadzą specjaliści z Games & Grow

Pomagamy rozwijać się przy użyciu gier i mechanik gier. Udowadniamy, że gry to nie tylko rozrywka, choć świetnie bawimy się tym co robimy. W trakcie organizowanych przez nas wydarzeń jest okazja do zdobycia wartościowych kompetencji i umiejętności. Prowadzimy spotkania z grami planszowymi, warsztaty, szkolenia i prelekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także tworzymy gry na zamówienie. Projektujemy i organizujemy gry terenowe. Nasz zespół to doświadczeni trenerzy i pedagodzy, którzy merytorycznie wspierają proces rozwoju, a gier używają jako narzędzi.


Zapisy na spotkanie:

  1. Zapisy ruszają 20 lutego (wtorek) o godzinie 11.00
  2. Należy dokonać telefonicznej rezerwacji miejsc pod naszym numerem telefonu 514 786 113. Po rezerwacji należy osobiście wpisać się na listę w Kamienicy Inicjatyw do godziny 16.00 następnego dnia. W przypadku niewpisania się na listę w wyznaczonym terminie rezerwacja przepada.
  3. Można zapisywać się jedynie na jedną datę
  4. Spotkania przeznaczone dla dzieci, młodzieży, rodziców oraz dziadków z rodzin wielodzietnych